Tümay elektrik
Elektrik
Şu an buradasın: > Hakkımızda
« Geri dön

Hakkımızda

Firmamız 1991 yılında Elektrik pano ve soğutma sistemleri sektörünün içinde yeni bir renk olmuş ve ticari hayatına başlamıştır.

Firmamız kuruluşunun ilk günlerinden itibaren insan ilişkileri, kalite hizmet unsurlarını ana prensip olarak kabul etmiş. Her geçen gün değişik ve zor evrelerden geçerek kurumsallaşıp TÜMAY ELEKTRİK PANO ve SOĞUTMA SİST. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanını almıştır.

TÜMAY ELEKTRİK  prensiplerinden ödün vermeden daha sağlam zemin üzerinde büyümeyi temel ilke edinmiştir. Ticari yaşamında kalıcı dostlukları benimser ve ekonomik gücünü maneviyatından alır.

Sektörü içinde yaşanan hammadde sorunlarını ve diğer problemleri hizmet ettiği piyasaya yansıtmamaya çalışmış, istihdam imkanı sağladığı personeliyle her zaman uyum içinde olmaya özen göstermiştir.

Her geçen gün ürünlerinde KALİTE, BOL ÇEŞİT, EKONOMİK avantajlar sunmaya çalışarak ülkemizin geçirdiği ekonomik krizler ve siyasi çalkantılara rağmen sektöründe örnek teşkil etmiş, bundan sonraki çalışmalarında YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR ilkesini kendisine düstur edinmiştir.

Her zaman dostlarının güvenini arkasına alan firmamız, kendine olan özgüvenini tazeleyerek, ARTIK DÜNYA ÇOK KÜÇÜK sloganı ile yeni ufuklara emin adımlarla ilerlemektedir.

Gelecekte şu anki yönetim olarak; SERMAYESİNE MANEVİYATINDAN ALAN, ENTEGRE ÜRETİMLE BİRLİKTE BÜYÜK İSTİHDAM SAĞLAYAN DOSTLARINDAN OLUŞAN, GÜÇ SAĞLAYAN MÜŞTERİ PORTFÖYÜ İLE TERTEMİZ ve MAZİSİ YENİLİKLERLE DOLU, GEÇMİŞTEN BÜYÜK DERSLER ALMIŞ, GELDİĞİ NOKTAYI UNUTMAYAN BİR ŞİRKET ve BU ŞİRKETİ İDAME ETTİRECEK NESİL BIRAKMAK EN BÜYÜK HAYALİMİZDİR.

 

Hayalimize ulaşacağımız zorlu yollarda bize ışık tutacak dost ve sektörümüze hizmet veren herkese


SAYGILARIMIZLA

Tümay elektrik

Copyright © 2012 TÜMAY ELEKTRİK™ - Web Tasarım